СПОНСОРИ С ЧИЯТО ПОМОЩ БЯХА РЕАЛИЗИРАНИ ТРИДНЕВНИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ:




СНИМКИ / ВИДЕО



КЛАСИРАНЕ:

Състезатели с неправилно поставени номера НЕ МОГАТ да претендират за класирането!

АНКЕТА ЗА ВАШЕТО МНЕНИЕ

 

ИЗКАЧВАНЕ НА ВИТОША 2016

Sofia – 07.05.2016

ПРОТОКОЛ

RESULTS

Жени /Women

Place

Name

Team

Time

1

1

Ивета Алексиева

КК „ Хемус – 1896 „ -Крос

01:06:10

2

2

Анета Антовска

PVK OXIGEN

01:15:58

3

3

Анита Велковска

PVK OXIGEN

01:18:00

Девойки /Women Juniors

Place

Name

Team

Time

1

11

Ивана Тонкова *

ДРАГ

01:14:36

2

14

Таня Александрова *

ДРАГ

02:01:59

3

13

Анна Георгиева *

ДРАГ

02:15:35

Юноши младша възраст /Men Juniors

Place

Name

Team

Time

1

43

Давид Златев

КК "Загорец-1880" Нова Загора

00:57:30

2

37

Преслав Балабанов

КК Несебър

00:57:30

3

61

Гавраил Стефанов

КК Янтра-Исполин - Гб.

00:58:18

4

46

Георги Николов

ДРАГ

01:00:19

5

30

Иво Тофтев

КК "Черноморец" Бс.

01:00:19

6

42

Йордан Янакиев

СКК Печенеги - Пз.

01:05:03

7

52

Йордан Петров

КК "Сините камъни" Сл.

01:05:42

8

47

Валентин Георгиев

ДРАГ

01:09:50

9

44

Калоян Тачев

КК "Загорец-1880" Нова Загора

01:09:50

10

62

Виктор Христов

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:12:15

11

65

Дениз Рустенов

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:14:14

12

66

Костадин Маринков

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:14:15

13

49

Валентин Боянов

ДРАГ

01:19:01

14

64

Иван Бонев

КК "Сините камъни" Сл.

01:20:50

15

53

Даниел Тодоров *

ДРАГ

01:20:56

16

33

Трайко Чергюков

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:21:33

17

48

Филип Катарджиев

ДРАГ

01:23:55

18

55

Стефан Кирилов *

ДРАГ

01:33:50

19

32

Иво Узунов

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:34:31

20

58

Стоян Шукалов *

ДРАГ

01:34:31

21

60

Веселин Тонков

ДРАГ

01:45:12

22

54

Стефан Христов *

ДРАГ

01:50:00

23

56

Любомир Стоянов *

ДРАГ

01:50:00

Юноши старша възраст / Men Juniors

Place

Name

Team

Time

1

75

Йоан Колев

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:54:50

2

76

Йоан Костов

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:56:11

3

88

Петър Чавдаров

КК Лястовица-1905 - Кз.

00:56:11

4

90

Мартин Папанов

КК Лястовица-1905 - Кз.

00:56:40

5

77

Кристиян Митев

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:56:40

6

87

Онур Татар

КК Лястовица-1905 - Кз.

01:00:19

7

74

Стоян Райнов

КК "Черноморец" Бс.

01:00:19

8

81

Ясен Александров

КК Варна

01:01:37

9

89

Ивелин Димитров

КК Лястовица-1905 - Кз.

01:01:50

10

85

Мартин Попов

СКАК

01:04:39

11

93

Ангел Гергински

СКК Печенеги - Пз.

01:05:03

12

95

Деян Асенов

ДРАГ

01:05:52

13

78

Теодор Колев

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

01:06:12

14

96

Алекс Бечков

ДРАГ

01:06:21

15

94

Димитър Тотков

СКК Печенеги - Пз.

01:06:57

16

86

Константин Николов

СКАК

01:08:19

17

79

Денис Дянков

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

01:08:36

18

73

Иван Францов

КК "Черноморец" Бс.

01:10:45

19

83

Георги Митков

КК Варна

01:13:32

20

97

Габриел Тодоров

ДРАГ

01:15:51

21

84

Денис Илиев

КК Варна

01:16:58

22

82

Йордан Борисов

КК Варна

01:21:00

23

71

Николай Милодрагов Бижев

 

01:31:00

24

98

Белгин Хълми

ДРАГ

01:39:49

Мъже любители /Men amateur

Place

Name

Team

Time

1

113

Минчо Иванов Рибарев

 

00:55:15

2

121

Георги Валериев Вълчев

 

01:02:04

3

110

Иво Бориславов Борисов

 

01:03:03

4

138

Ангел Йончовски

КК Булвело

01:03:28

5

136

Стойчо Бозуков

КК Булвело

01:04:45

6

128

Николай Руменов Генов

 

01:07:30

7

137

Иван Йончовски

КК Булвело

01:08:19

8

132

Борислав Христов Камилов

 

01:09:50

9

139

Росен Койчев

КК Булвело

01:11:25

10

114

Юрий Ибрахимов Джасимов

 

01:15:14

11

123

Георги Делянов Георгиев

 

01:16:33

12

131

Георги Пламенов Велев

 

01:18:22

13

126

ИВАН БИРНИКОВ

 

01:21:45

14

130

Добри Янков Добрев

 

01:25:29

15

127

Панайот Данчов Борисов

 

01:26:02

16

120

Иван Славчев Петков

 

01:26:54

17

134

Guillaume COSTES

 

01:28:55

18

135

Филип Константинов Михайлов

 

01:31:31

19

119

Венцислав Ангелов Димитров

 

01:33:34

20

141

Валентин Миланов

 

01:37:30

21

118

Теодор Ивайлов Асенов

 

01:40:17

22

117

Иво Николаев Теодосиев

 

01:40:48

23

125

Александър Евгениев Василев

 

01:50:00

24

111

Симеон Митков Милачков

 

02:12:12

Мъже професионалисти /Men Elite

Place

Name

Team

Time

1

289

Николай Михайлов

CCC Sprandi Polkowice

00:49:48

2

250

Станимир Чолаков

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:49:56

3

266

Martin Lestido

TUSNAD Cycling Team

00:51:28

4

265

Велизар Фурлански

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:51:41

5

291

Георги Георгиев

Брисаспор Турция

00:52:06

6

285

Milos Borisavljevic

Metalac Quick Kraljevo

00:52:06

7

270

Crista Daniel

TUSNAD Cycling Team

00:52:55

8

275

Марио Сучев

КК Несебър

00:53:30

9

286

Milan Dragojevic

Metalac Quick Kraljevo

00:53:30

10

263

Иван Ажи

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:53:30

11

269

Miralles Rigo Jose

TUSNAD Cycling Team

00:54:50

12

281

Теодор Русев

НСА

00:54:50

13

251

Михаил Михайлов

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:54:50

14

268

Andrei-Barba Nicola

TUSNAD Cycling Team

00:54:50

15

267

Carol Eduard Novak

TUSNAD Cycling Team

00:55:15

16

264

Адриян Беев

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:56:11

17

287

Dejan Maric

Metalac Quick Kraljevo

00:56:11

18

258

Николай Генов

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:57:15

19

274

Стойчо Стоев

КК Несебър

00:57:30

20

260

Пламен Димов

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:57:55

21

276

Димитър Михайлов

КК Янтра-Исполин - Гб.

00:57:55

22

252

Йордан Андреев

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:58:18

23

253

Борислав Гюров

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:58:18

24

283

Бойко Танчев

КК Мамут

00:58:18

25

255

Владимир Русенов

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:59:41

26

288

Nikola Kozomara

Metalac Quick Kraljevo

01:01:11

27

284

Денис Добрев

Мартиг- Франция

01:01:11

28

262

Светлин Дунчев

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:01:37

29

279

Дончо Михайлов

КК Левски

01:01:50

30

282

Филип Балинов

КК Мамут

01:02:15

31

271

Szabo Norbert

TUSNAD Cycling Team

01:03:03

32

277

Стоян Владков

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:04:14

33

293

Filip Petreski

PVK OXIGEN

01:07:14

34

257

Марио Велев

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

01:08:36

Мастерс родени 01.01.1967 - 31.12.1976 г. /Masters 1

Place

Name

Team

Time

1

311

Веселин Мичев

КК Янтра-Исполин - Гб.

00:51:28

2

310

Огнян Стефанов

СКАК

00:57:08

3

324

Недко Лазаров

КК Несебър

00:57:37

4

304

Красен Киров

ЦСКА - Д.Котев

00:58:18

5

322

Велислав Янев

ДРАГ

00:58:18

6

306

Росен Станчев

КК Левски

01:00:49

7

325

Калин Карачоров

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:01:50

8

313

Мартин Гачев

КК Булвело

01:02:20

9

319

Илко Илиев

КК Мамут

01:02:33

10

303

Радостин Стойков

КК "Черноморец" Бс.

01:03:37

11

326

Николай Гугински

 

01:04:06

12

323

Валери Атанасов

КК Левски

01:04:39

13

302

Христо Иванов Леков

 

01:07:48

14

305

Тодор Николов

ЦСКА - Д.Котев

01:09:31

15

315

Николай Сурчев

КК Булвело

01:12:13

16

312

Добромир Минчев

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:14:08

17

318

Боян Бановски

КК Мамут

01:16:14

18

327

Томаш Краев

 

01:20:36

19

301

Орлин Любенов Крумов

 

02:09:01

Мастерс родени 01.01.1957 – 31.12.1966г. /Masters 2

Place

Name

Team

Time

1

370

Зоран Ристовски

VELO-M Kumanovo MKD

00:59:41

2

366

Манол Стоянов

КК Левски

01:07:25

3

360

Георги Димитров Пелев

 

01:09:38

4

368

Лазар Владиславов

КК "Сините камъни" Сл.

01:10:04

5

364

ФЬОДОР ДРАГОЛОВ

 

01:10:41

6

369

Иван Иванов

КК Шампион Казанлък

01:16:33

7

367

Васил Люцканов

КК "Сините камъни" Сл.

01:18:00

8

363

Юлиан Александров Спасов

 

01:24:11

9

365

Стоян Танев

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:26:02

10

362

Людмил Иванов Хранов

 

01:30:09

11

361

Делян Георгиев Георгиев

 

01:48:14

Мастерс родени преди 31.12.1956г. /Masters 3

Place

Name

Team

Time

1

404

Неделчо Петров

КК "Сините камъни" Сл.

01:13:39

2

402

Йордан Йорданов

КК Шампион Казанлък

01:18:22

3

403

Никола Демирев

КК Шампион Казанлък

01:18:50

4

400

Емил Спасов Йовев

 

01:23:30

5

401

Георги Димитров Иванов

 

01:29:25

6

406

Стефан Бахаров

КК "Сините камъни" Сл.

01:37:30

 

ИЗКАЧВАНЕ НА ВИТОША / Uphill Vitosha

Sofia – 08.05.2016

ПРОТОКОЛ

RESULTS

Генерално класиране /General Classification

Place

Name

Group

Team

Time

GAP

1

289

Николай Михайлов

мъже проф.

CCC Sprandi Polkowice

00:49:48

00:00:00

2

250

Станимир Чолаков

мъже проф.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:49:56

00:00:08

3

266

Martin Lestido

мъже проф.

TUSNAD Cycling Team

00:51:28

00:01:40

4

311

Веселин Мичев

ветерани до 49г

КК Янтра-Исполин - Гб.

00:51:28

00:01:40

5

265

Велизар Фурлански

мъже проф.

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:51:41

00:01:53

6

291

Георги Георгиев

мъже проф.

Брисаспор Турция

00:52:06

00:02:18

7

285

Milos Borisavljevic

мъже проф.

Metalac Quick Kraljevo

00:52:06

00:02:18

8

270

Crista Daniel

мъже проф.

TUSNAD Cycling Team

00:52:55

00:03:07

9

275

Марио Сучев

мъже проф.

КК Несебър

00:53:30

00:03:42

10

286

Milan Dragojevic

мъже проф.

Metalac Quick Kraljevo

00:53:30

00:03:42

11

263

Иван Ажи

мъже проф.

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:53:30

00:03:42

12

269

Miralles Rigo Jose

мъже проф.

TUSNAD Cycling Team

00:54:50

00:05:02

13

281

Теодор Русев

мъже проф.

НСА

00:54:50

00:05:02

14

251

Михаил Михайлов

мъже проф.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:54:50

00:05:02

15

75

Йоан Колев

юноши ст.в.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:54:50

00:05:02

16

268

Andrei-Barba Nicola

мъже проф.

TUSNAD Cycling Team

00:54:50

00:05:02

17

113

Минчо Иванов Рибарев

мъже любители

 

00:55:15

00:05:27

18

267

Carol Eduard Novak

мъже проф.

TUSNAD Cycling Team

00:55:15

00:05:27

19

264

Адриян Беев

мъже проф.

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:56:11

00:06:23

20

76

Йоан Костов

юноши ст.в.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:56:11

00:06:23

21

88

Петър Чавдаров

юноши ст.в.

КК Лястовица-1905 - Кз.

00:56:11

00:06:23

22

287

Dejan Maric

мъже проф.

Metalac Quick Kraljevo

00:56:11

00:06:23

23

90

Мартин Папанов

юноши ст.в.

КК Лястовица-1905 - Кз.

00:56:40

00:06:52

24

77

Кристиян Митев

юноши ст.в.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:56:40

00:06:52

25

310

Огнян Стефанов

ветерани до 49г

СКАК

00:57:08

00:07:20

26

258

Николай Генов

мъже проф.

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:57:15

00:07:27

27

274

Стойчо Стоев

мъже проф.

КК Несебър

00:57:30

00:07:42

28

43

Давид Златев

юноши мл.в.

КК "Загорец-1880" Нова Загора

00:57:30

00:07:42

29

37

Преслав Балабанов

юноши мл.в.

КК Несебър

00:57:30

00:07:42

30

324

Недко Лазаров

ветерани до 49г

КК Несебър

00:57:37

00:07:49

31

260

Пламен Димов

мъже проф.

ПКД Цар Симеон - Пд.

00:57:55

00:08:07

32

276

Димитър Михайлов

мъже проф.

КК Янтра-Исполин - Гб.

00:57:55

00:08:07

33

252

Йордан Андреев

мъже проф.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:58:18

00:08:30

34

253

Борислав Гюров

мъже проф.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:58:18

00:08:30

35

304

Красен Киров

ветерани до 49г

ЦСКА - Д.Котев

00:58:18

00:08:30

36

61

Гавраил Стефанов

юноши мл.в.

КК Янтра-Исполин - Гб.

00:58:18

00:08:30

37

283

Бойко Танчев

мъже проф.

КК Мамут

00:58:18

00:08:30

38

322

Велислав Янев

ветерани до 49г

ДРАГ

00:58:18

00:08:30

39

370

Зоран Ристовски

ветарни от 50-60г.

VELO-M Kumanovo MKD

00:59:41

00:09:53

40

255

Владимир Русенов

мъже проф.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

00:59:41

00:09:53

41

87

Онур Татар

юноши ст.в.

КК Лястовица-1905 - Кз.

01:00:19

00:10:31

42

74

Стоян Райнов

юноши ст.в.

КК "Черноморец" Бс.

01:00:19

00:10:31

43

46

Георги Николов

юноши мл.в.

ДРАГ

01:00:19

00:10:31

44

30

Иво Тофтев

юноши мл.в.

КК "Черноморец" Бс.

01:00:19

00:10:31

Place

Name

Group

Team

Time

GAP

45

306

Росен Станчев

ветерани до 49г

КК Левски

01:00:49

00:11:01

46

288

Nikola Kozomara

мъже проф.

Metalac Quick Kraljevo

01:01:11

00:11:23

47

284

Денис Добрев

мъже проф.

Мартиг- Франция

01:01:11

00:11:23

48

81

Ясен Александров

юноши ст.в.

КК Варна

01:01:37

00:11:49

49

262

Светлин Дунчев

мъже проф.

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:01:37

00:11:49

50

325

Калин Карачоров

ветерани до 49г

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:01:50

00:12:02

51

89

Ивелин Димитров

юноши ст.в.

КК Лястовица-1905 - Кз.

01:01:50

00:12:02

52

279

Дончо Михайлов

мъже проф.

КК Левски

01:01:50

00:12:02

53

121

Георги Валериев Вълчев

мъже любители

 

01:02:04

00:12:16

54

282

Филип Балинов

мъже проф.

КК Мамут

01:02:15

00:12:27

55

313

Мартин Гачев

ветерани до 49г

КК Булвело

01:02:20

00:12:32

56

319

Илко Илиев

ветерани до 49г

КК Мамут

01:02:33

00:12:45

57

271

Szabo Norbert

мъже проф.

TUSNAD Cycling Team

01:03:03

00:13:15

58

110

Иво Бориславов Борисов

мъже любители

 

01:03:03

00:13:15

59

138

Ангел Йончовски

мъже любители

КК Булвело

01:03:28

00:13:40

60

303

Радостин Стойков

ветерани до 49г

КК "Черноморец" Бс.

01:03:37

00:13:49

61

326

Николай Гугински

ветерани до 49г

 

01:04:06

00:14:18

62

277

Стоян Владков

мъже проф.

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:04:14

00:14:26

63

323

Валери Атанасов

ветерани до 49г

КК Левски

01:04:39

00:14:51

64

85

Мартин Попов

юноши ст.в.

СКАК

01:04:39

00:14:51

65

136

Стойчо Бозуков

мъже любители

КК Булвело

01:04:45

00:14:57

66

42

Йордан Янакиев

юноши мл.в.

СКК Печенеги - Пз.

01:05:03

00:15:15

67

93

Ангел Гергински

юноши ст.в.

СКК Печенеги - Пз.

01:05:03

00:15:15

68

52

Йордан Петров

юноши мл.в.

КК "Сините камъни" Сл.

01:05:42

00:15:54

69

95

Деян Асенов

юноши ст.в.

ДРАГ

01:05:52

00:16:04

70

1

Ивета Алексиева

жени

КК „ Хемус – 1896 „ -Крос

01:06:10

00:16:22

71

78

Теодор Колев

юноши ст.в.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

01:06:12

00:16:24

72

96

Алекс Бечков

юноши ст.в.

ДРАГ

01:06:21

00:16:33

73

94

Димитър Тотков

юноши ст.в.

СКК Печенеги - Пз.

01:06:57

00:17:09

74

293

Filip Petreski

мъже проф.

PVK OXIGEN

01:07:14

00:17:26

75

366

Манол Стоянов

ветарни от 50-60г.

КК Левски

01:07:25

00:17:37

76

128

Николай Руменов Генов

мъже любители

 

01:07:30

00:17:42

77

302

Христо Иванов Леков

ветерани до 49г

 

01:07:48

00:18:00

78

86

Константин Николов

юноши ст.в.

СКАК

01:08:19

00:18:31

79

137

Иван Йончовски

мъже любители

КК Булвело

01:08:19

00:18:31

80

257

Марио Велев

мъже проф.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

01:08:36

00:18:48

81

79

Денис Дянков

юноши ст.в.

КК „ Хемус – 1896 „ -Троян

01:08:36

00:18:48

82

305

Тодор Николов

ветерани до 49г

ЦСКА - Д.Котев

01:09:31

00:19:43

83

360

Георги Димитров Пелев

ветарни от 50-60г.

 

01:09:38

00:19:50

84

132

Борислав Христов Камилов

мъже любители

 

01:09:50

00:20:02

85

47

Валентин Георгиев

юноши мл.в.

ДРАГ

01:09:50

00:20:02

86

44

Калоян Тачев

юноши мл.в.

КК "Загорец-1880" Нова Загора

01:09:50

00:20:02

87

368

Лазар Владиславов

ветарни от 50-60г.

КК "Сините камъни" Сл.

01:10:04

00:20:16

88

364

ФЬОДОР ДРАГОЛОВ

ветарни от 50-60г.

 

01:10:41

00:20:53

89

73

Иван Францов

юноши ст.в.

КК "Черноморец" Бс.

01:10:45

00:20:57

90

139

Росен Койчев

мъже любители

КК Булвело

01:11:25

00:21:37

91

315

Николай Сурчев

ветерани до 49г

КК Булвело

01:12:13

00:22:25

92

62

Виктор Христов

юноши мл.в.

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:12:15

00:22:27

93

83

Георги Митков

юноши ст.в.

КК Варна

01:13:32

00:23:44

94

404

Неделчо Петров

ветерани над 60г.

КК "Сините камъни" Сл.

01:13:39

00:23:51

95

312

Добромир Минчев

ветерани до 49г

КК Янтра-Исполин - Гб.

01:14:08

00:24:20

96

65

Дениз Рустенов

юноши мл.в.

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:14:14

00:24:26

Place

Name

Group

Team

Time

GAP

97

66

Костадин Маринков

юноши мл.в.

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:14:15

00:24:27

98

11

Ивана Тонкова *

девойки

ДРАГ

01:14:36

00:24:48

99

114

Юрий Ибрахимов Джасимов

мъже любители

 

01:15:14

00:25:26

100

97

Габриел Тодоров

юноши ст.в.

ДРАГ

01:15:51

00:26:03

101

2

Анета Антовска

жени

PVK OXIGEN

01:15:58

00:26:10

102

318

Боян Бановски

ветерани до 49г

КК Мамут

01:16:14

00:26:26

103

369

Иван Иванов

ветарни от 50-60г.

КК Шампион Казанлък

01:16:33

00:26:45

104

123

Георги Делянов Георгиев

мъже любители

 

01:16:33

00:26:45

105

84

Денис Илиев

юноши ст.в.

КК Варна

01:16:58

00:27:10

106

3

Анита Велковска

жени

PVK OXIGEN

01:18:00

00:28:12

107

367

Васил Люцканов

ветарни от 50-60г.

КК "Сините камъни" Сл.

01:18:00

00:28:12

108

131

Георги Пламенов Велев

мъже любители

 

01:18:22

00:28:34

109

402

Йордан Йорданов

ветерани над 60г.

КК Шампион Казанлък

01:18:22

00:28:34

110

403

Никола Демирев

ветерани над 60г.

КК Шампион Казанлък

01:18:50

00:29:02

111

49

Валентин Боянов

юноши мл.в.

ДРАГ

01:19:01

00:29:13

112

327

Томаш Краев

ветерани до 49г

 

01:20:36

00:30:48

113

64

Иван Бонев

юноши мл.в.

КК "Сините камъни" Сл.

01:20:50

00:31:02

114

53

Даниел Тодоров *

юноши мл.в.

ДРАГ

01:20:56

00:31:08

115

82

Йордан Борисов

юноши ст.в.

КК Варна

01:21:00

00:31:12

116

33

Трайко Чергюков

юноши мл.в.

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:21:33

00:31:45

117

126

ИВАН БИРНИКОВ

мъже любители

 

01:21:45

00:31:57

118

400

Емил Спасов Йовев

ветерани над 60г.

 

01:23:30

00:33:42

119

48

Филип Катарджиев

юноши мл.в.

ДРАГ

01:23:55

00:34:07

120

363

Юлиан Александров Спасов

ветарни от 50-60г.

 

01:24:11

00:34:23

121

130

Добри Янков Добрев

мъже любители

 

01:25:29

00:35:41

122

365

Стоян Танев

ветарни от 50-60г.

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:26:02

00:36:14

123

127

Панайот Данчов Борисов

мъже любители

 

01:26:02

00:36:14

124

120

Иван Славчев Петков

мъже любители

 

01:26:54

00:37:06

125

134

Guillaume COSTES

мъже любители

 

01:28:55

00:39:07

126

401

Георги Димитров Иванов

ветерани над 60г.

 

01:29:25

00:39:37

127

362

Людмил Иванов Хранов

ветарни от 50-60г.

 

01:30:09

00:40:21

128

71

Николай Милодрагов Бижев

юноши ст.в.

 

01:31:00

00:41:12

129

135

Филип Михайлов

мъже любители

 

01:31:31

00:41:43

130

119

Венцислав Ангелов Димитров

мъже любители

 

01:33:34

00:43:46

131

55

Стефан Кирилов *

юноши мл.в.

ДРАГ

01:33:50

00:44:02

132

32

Иво Узунов

юноши мл.в.

ПКД Цар Симеон - Пд.

01:34:31

00:44:43

133

58

Стоян Шукалов *

юноши мл.в.

ДРАГ

01:34:31

00:44:43

134

141

Валентин Миланов

мъже любители

 

01:37:30

00:47:42

135

406

Стефан Бахаров

ветерани над 60г.

КК "Сините камъни" Сл.

01:37:30

00:47:42

136

98

Белгин Хълми

юноши ст.в.

ДРАГ

01:39:49

00:50:01

137

118

Теодор Ивайлов Асенов

мъже любители

 

01:40:17

00:50:29

138

117

Иво Николаев Теодосиев

мъже любители

 

01:40:48

00:51:00

139

60

Веселин Тонков

юноши мл.в.

ДРАГ

01:45:12

00:55:24

140

361

Делян Георгиев Георгиев

ветарни от 50-60г.

 

01:48:14

00:58:26

141

54

Стефан Христов *

юноши мл.в.

ДРАГ

01:50:00

01:00:12

142

125

Александър Евгениев Василев

мъже любители

 

01:50:00

01:00:12

143

56

Любомир Стоянов *

юноши мл.в.

ДРАГ

01:51:56

01:02:08

144

14

Таня Александрова *

девойки

 

02:01:59

01:12:11

145

301

Орлин Любенов Крумов

ветерани до 49г

 

02:09:01

01:19:13

146

111

Симеон Митков Милачков

мъже любители

 

02:12:12

01:22:24

147

13

Анна Георгиева *

девойки

ДРАГ

02:15:35

01:25:47

Състезатели с неправилно поставени номера НЕ МОГАТ да претендират за класирането.

 

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ! Когато правите публикации в социалните мрежи да използвате хаштаговете: #CUPOFDRAG #CUPOFDOLTCINI и #VITOSHAUPHILL - Нека всеки да види това което публикувате 'публичнo' с хаштаговете ни ;)